Ab equis ad asinos
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kevin Williams

Go down

Kevin Williams Empty Kevin Williams

Pisanie by Baton Pon Cze 23, 2014 11:32 pm

Imię: Kevin
Nazwisko: Williams
Wiek: 27

Wygląd:
Normalnego wzrostu. Umięśniony i wysportowany z dobrze wyrzeźbioną sylwetką i ostrymi rysami twarzy. Posiadający wiele tatuaży zakrywających całe plecy i jeden na klatce piersiowej. Oczy przez większość czasu zakryte okularami z powodu heterochromi. Posiadający bujną rudą czuprynę. Ubrany w lekki kombinezon niehamujący swobodnych ruchów, ale wciąż dający ochronę przed lekkimi obrażeniami. Z papierosem bądź cygarem w ustach, jeśli jakieś jeszcze znajdzie.
Kevin Williams The_king__by_kyoux-d74digo

Charakter:
Wychodzący z założenia, jeśli Ty mi nic nie zrobiłeś to nie znaczy, że ja nie mogę zrobić czegoś Tobie, jeśli tylko coś na tym zyskam. Ceniący pieniądze, wolność i tytoń. Do kupienia przez prawie każdego. Nie przejmuje się ani przeszłością ani przyszłością, dla niego najważniejsze jest to, co dzieje się teraz. Szalona głowa, która nie zważa zbytnio na ryzyko, jeśli wie, że Sam wyjdzie z tego cało. Towarzysze byli, są i będą kolejni, więc aby mieć w nim kompana trzeba zasłużyć albo mieć coś, na czym mu zależy, aby chronił plecy kompanów. Ma lekką paranoję na punkcie własnego życia i stara się za wszelką cenę wyłapać sytuację, gdyby ktoś chciałby się go pozbyć.

Historia
Ma dziury w pamięci i nie pamięta nic z dzieciństwa. Tylko czasami jak przez mgłę widzi rodziców, dom i to całe zasrane szczęście, które było kiedyś, lecz skończyło się dawno temu i nie warto zaprzątać sobie tym głowy. Był niewolnikiem, lecz zauważono w nim potencjał do o wiele bardziej opłacalnych zadań. Wysyłany, co chwile na tereny mało przyjazne człowiekowi nabrał doświadczenia w walce zarówno z ludźmi jak i z mutantami. Z pozycji mięsa armatniego awansował do eskortowania niewolników a potem do handlu nimi zdobywając coraz to nowe i przydatne kontakty. Piął się cały czas w górę aż został odesłany do Eastwick aby pomagać tamtejszej grupie w interesach, jak i nawiązywać coraz to nowe kontakty mogące pomóc w przyszłości DNK

Przynależność:
DNK

Baton

Liczba postów : 4
Join date : 23/06/2014

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach